kraków Karioka

 

 

Trzeci Girls Rock Camp: Kraków 25-30 luty 2016 r.

Miejsce campu: Salki na zjeździe, ul. Na Zjeździe 8, Kraków.

 

Ekipa  – III Karioka Girls Rock Camp Kraków


Organizatorki

 

Ewa4

 

Ewa Langer
Stowarzyszenie Kobieca Transsmisja

 

 

 

 

 

Anna Chęć                   Alina Kula –  Fundacja Pozytywnych Zmian
Anna Ch.Alina

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

NAUCZYCIELKI

Amina

Amina Dargham – gitara
Hej. Jestem Amina i jestem m.in gitarzystką i kolekcjonerką różnych dziwnych instrumentów z całego świata, na których staram się grać. Grałam w zespołach: Translola, Orientalny Punkt G, Quartet mood, Aminokwasy oraz Exceed (w Libanie). Generalnie, muzyka to jedna z moich większych pasji obok rysowania, malowania no i tatuowania. Tatuowaniem zajmuję się na co dzień. Prowadzę zajęcia na Karioka Girls Rock Camp, Lucciola Rock Camp. Oj, będzie się działo! Rock&Roll wymieszany z czarnym
tuszem w żyłach mych płynie! 😀

 

 

 

 

 

 

Żana Seweryn

 

Żaneta Seweryn – perkusja
Absolwentka Akademii Muzycznej w Krakowie w klasie perkusji. Nauczycielka perkusji ZPSM im. Mieczysława Karłowicza w Krakowie, współpracuje także na stałe z orkiestrą Opery Krakowskiej. Oprócz projektów związanych z muzyką klasyczną współpracowała z takimi zespołami jak: The Dolls, Mc Silk, Revolver, Translola, obecnie perkusistka zespołu Foch.

 

Agata Bargiel

Agata Bargiel – wokal

Mam na imię Agata i od kilku lat z pasją zajmuję się śpiewem i uwalnianiem mocy zaklętej w głosie. Uczę powrotu do ciała i oddechu, komunikacji z emocjami zamkniętymi w ciele i ich wyrażania. Ugruntowuje mnie muzyka korzeni – śpiew biały, uwalniający moc, z przestrzenią na każdy głos. Uważam, że w każdym głosie tkwi indywidualny potencjał, który pragnie zaistnieć i być wolny. Prywatnie i zawodowo namawiam do śpiewania i śpiewam o każdej porze dnia i nocy. Zróbmy sobie (r)ewolucje muzyczną na zdrowie!

 

Nela Gzowska

 

Nela Gzowska -bas
Gitarzystka i basistka związana z takimi zespołami jak Kobiety i The Shipyard. Mieszkała w Londynie, gdzie była nauczycielką gry na gitarze, współpracującą z projektem Girls Rock UK. Obecnie rezyduje w Warszawie, gdzie kontynuuje gitarowe edukowanie. Z Kobietami nagrała 3 płyty: Amnestia (2007), 3City Big Beat (2009), Mutanty (2011). Płyta Amestia otrzymała nominację do Paszportów Polityki 2007 w kategorii Muzyka Popularna. Razem z zespołem wystąpiła na OFF Festivalu, Openerze oraz festiwalach zagranicznych. W 2010 Kobiety wystąpiły w Teatrze Wybrzeże, wykonując piosenki z repertuaru Kurta Weilla i Bertolda Brechta w spektaklu pt. „Rechot Brechta”. W styczniu 2012 wzięła udział w nagraniu debiutu zespołu The Shipyard. Płyta ukazała się pod koniec sierpnia nakładem Nasiono Records.

 

 

WOLONTARIUSZKI NAUCZYCIELEK

ala_wach

 

Alicja Wach – wolontariuszka perkusistki
Na perkusji gram od roku. Jestem perkusistką w babskiej kapeli Brudne Serca. Uczestniczyłam w pierwszym obozie rockowym dla starych dziewczyn – Lucciola Ladies Rock Camp. W ramach obozu powstał zespół Pure Hure Hu, z którym prężnie działam do dzisiaj. Dziewczyny! Mam nadzieję, że połamiemy pałeczki!:)

 

 

Lidka Mika

 

Lidia Mika – wolontariuszka basistki
Mam na imię Lidka. Od sześciu lat gram na gitarze, w tym od dwóch lat na basie. W zeszłym roku uczestniczyłam w obozie Karioka GRC jako uczennica. Interesuje mnie szeroko pojęta muzyka rockowa.

 

 

 

Sabina Lebiest

 

Sabina Lebiest – wolontariuszka gitarzystki
Siemka. Nazywam się Sabina. Gram na gitarze od 9 lat. Pasjonuję się kulturą japońską i dalekowschodnią. Grałam w paru zespołach takich jak: RUSE, Think Pink, The Riddle, High Heels… Brałam też gościnnie udział w wielu koncertach oraz pomagam w ich organizacji. A poza tym rysuję i daję się wytatuować. Będę pomagała wam zaprzyjaźnić się z gitarą.

 

 

 

 

Magdalena Iwińska

 

Magdalena Iwińska – wolontariuszka wokalistki
Wokalistka, pedagog. Całe życie związana z muzyką i śpiewem. Absolwentka Instytutu Jazzu i Muzyki Rozrywkowej, specjalność: wokalistyka oraz Państwowej Szkoły Muzycznej w klasie fortepianu. Uczestniczka wielu warsztatów pracy z głosem i ciałem. Zwyciężczyni 41 Międzynarodowych Spotkań Wokalistów Jazzowych w Zamościu. Na co dzień spełnia się we własnym kwartecie jazzowym i prowadzi indywidualne oraz grupowe zajęcia pracy z głosem. Śpiewanie jest dla niej najpiękniejszym sposobem wyrażania siebie.

 

 

 

WOLONTARIUSZKI

Ania Hindmarsh

 

Anna Hindmarsh
Jestem już starszą dziewczyną. Bardzo lubię jeździć na rowerze. Lubię też iść daleko przed siebie, szczególnie w terenie górzystym! Uwielbiam mówić po hiszpańsku. Uczę się grać na gitarze, chciałabym umieć śpiewać i dobrze tańczyć tango argentyńskie. Mam pieska, który się wabi Czester.

 

 

Asia Mazurek

 

Asia Mazurek
Z muzyką od dziecka. Absolwentka szkoły muzycznej w klasie gitary klasycznej. W późniejszym okresie współzałożycielka kobiecego zespołu rockowego – The Riddle. Pasjonatka zarówno muzyki klasycznej jak i mocniejszych brzmień. Muzyka od zawsze była dla mnie dobrą zabawą i formą oderwania od rzeczywistości. Tym podejściem staram się zarazić wszystkich zainteresowanych.

 

 

 

 

Zofka Jabłońska

 

Zofka Jabłońska
Z wykształcenia prawniczka, po godzinach aktywistka feministyczna. Uważa ze muzyka jest idealnym narzędziem oporu. Zaczynała od grania ze słuchu na flecie prostym tematu muzycznego z Tytanica. Basistka w warszawskim dziewczyńskim zespole PMS. Inspiruje ją riot girrrlz’owe granie ale także bardziej mainstreamowe chłopackie kapele.

 

 

 

 

TRENERKA
Małgorzata Gąsiorowska

Małgorzata Gąsiorowska – trenerka, coacherka z akredytacja ICF, feministka. Absolwentka Instytutu Kultury Polskiej z dyplomem kulturoznawczyni i animatorki kultury oraz Gender Studies. Współtworzy teatr Komuna Warszawa, chór Gre Badnie oraz zespół Past. Współorganizatorka festiwalu Fem Fest. W ramach Akademii Praktyków Kultury prowadziła zajęcia z piosenek i rapu w poprawczaku dla dziewcząt w Falenicy. Stypendystka MKiDN.